Led 18
Čtvrtek
header-petra

Co nám přinese leden?

Leden bude přát vstřícnosti, láskyplné atmosféře a druhá půlka měsíce i diplomacii. Venuše u Slunce obrousí hrany všech konfliktů. Budeme-li chtít využít její uklidňující sílu, nechejme se čas od času rozmazlit, dopřejme si něco, co nás potěší. První půlka měsíce bude po nás chtít umenšení ega. Nehledejme, co nám může prospět, ale to, k čemu nás vede naše moudré a klidné srdce. Pokud něco má být součástí naší cesty, zvládneme to, i kdyby to bylo sebenáročnější, protože nám to dá pocit smysluplnosti. Skrze pokoru se můžeme stát lepším člověkem. A skrze vděčnost můžeme násobit to pozitivní, co nás na naší životní pouti provází.

První tři týdny ledna budou požehnané štěstím v našem aktivním konání. Každý malý, rychlý krok bude korunován úspěchem. To můžeme podpořit kombinací červené a zlaté barvy. Druhý a třetí lednový týden odmění naši flexibilitu. Kdo neočekává, snadněji žije přítomností a vidí všechny šance, které se mu nabízejí. Od šestého do osmnáctého ledna bude Saturn na Merkuru dohlížet na přesné vyjadřování a jasné myšlení. Pokud nezkoncentrujeme svou mysl, bude těžší se s druhými lidmi na čemkoli domluvit. Pomůže nám stále reflektovat, nad čím přemýšlíme a ve vizualizaci světlem čistit cestu, kterou se chceme ubírat v myšlenkách i v činech.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř deset let astrologické praxe (a 20 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Věštící seminář

A je to tady. Rok zemitého psa se blíží. Jaký bude ten muj? Co přinese a jak se na něj co nejlépe připravit? I letos pro Vás chystám Věštící seminář, jež už desetiletí patří k nejžádanějším. Kromě osobní astrologické předpovědi vás čekají různé metody věštění budoucnosti i přiblížení univerzálních poselství tohoto roku. Na víkendovém semináři 10. - 11. února 2018 spolu také otevřeme Astrální Arkánu, 22 tarotových karet, které nás budou provázet celým rokem 2018. Pro sestavení osobní předpovědi je nutná rezervace do 1. 2. 2018 zaplacením zálohy - aspoň 500 Kč z ceny semináře, která je 2 400 Kč (pro studenty do 24 let 1 700 Kč). Platba je možná osobně nebo na účet Dobročinné organizace NÁVRAT (1021820264/6100), na kterou jde všechen zisk. Seminář se bude konat v Olomouci v paláci Bohemia (Kollárovo nám. 7).
Více info v sekci Astrologie / Semináře.

unor

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.