Bře 17
Sobota
header-petra

Co nám přinese březen?

Pro pohodu a spokojenost dělejme v březnu jen to, co je důležité. Ušetříme tak spoustu sil, které budeme umět mnohem lépe použít. Navíc zaměřením na podstatné předejdeme zbytečným překážkám, boji s pochybnostmi a strachy našeho ega. Když máme dost sil, jsme přirozeně milí na své okolí a nemáme potřebu se s ním handrkovat o energii chytáním se na malicherné záminky.

První polovinu měsíce věnujme duchovním aktivitám a pěstování soucitu, vytěžíme tak to nejlepší z přechodu Neptuna přes Slunce. Měsíc odstartujme úplňkovou koncentrací na soucit vyvoláním vzpomínky na to, kdy jsme ho cítili nejintenzivněji. Soucit není lítost, je to jeden z nejduchovnějších stavů, vysoká vibrace lásky. Druhou polovinu měsíce bude vhodné věnovat se zdraví a nadopovat se vitamíny. Sebe i druhé podpořme v péči o tělo i duši.

Již od druhého březnového týdne budeme cítit postupný nástup síly. Od prvního jarního dne nám vitality a akčnosti přibude viditelně. Naši rozhodnost a impulzivitu ale raději trochu zkroťme, aby neměla nevhodný vliv na partnerskou harmonii. A tak ve vztazích poslední březnový týden našlapujme raději po špičkách, nedělejme unáhlená rozhodnutí a svou průraznost vložme raději do nápadů, co pro vztahy udělat. Od 23. března bude do půlky dubna Merkur retrográdní, komunikace tedy nebude příliš jednoduchá. Tyto tři týdny si raději ověřujme to, na čem si myslíme, že jsme domluveni. Do této doby nám také bude víc přát štěstí, tak vše zásadní vyřešme do 23. března.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/

Podrobnou předpověď na rok 2018 zpracovávala Opavská škola integrální astrologie pro Blesk pro ženy

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř deset let astrologické praxe (a 20 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Astroláže

Horoskop plný značek a čar je možné převést do obrazové podoby, která k člověku promlouvá přímo. Je otiskem jeho duše, který dokáže zharmonizovat vše potřebné. Každý dílčí obrázek, linie, barva, umístění, vše má zásadní význam. Přísná astrologická pravidla pro tvorbu astroláží dokáží zařídit rozpuštění životního napětí i podporu Vašich zatím ještě nesplněných snů. Je možné vyrobit osobní celoživotní astroláž nebo „titulku" na určité období. Oblíbené jsou také partnerské astroláže, které dokáží sladit energie a plně podpořit Váš vztah. Obvykle si klienty pro tyto potřeby fotím sama. Pokud se ale má jednat například o půvabný dárek, lze to zařídit i jinak. Můžete si tři osobní pro představu prohlídnout, další astroláže jsou k vidění v rámci exkluzivního projektu Doteky perly.

astrolaze3

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.