Pro 15
Pátek
header-petra

Co nám přinese prosinec?

V prosinci si budeme užívat krásu – výzdoby, zážitků, svou vlastní. Bude to období přející lásce. Pokud ještě nejste zamilovaní, dovolte si to a láska přijde sama. Závěr adventu bude velmi nabitý, ale na všechno budeme mít dost sil. Od 20. prosince požádejme o pomoc s přípravami svátečních oslav muže. Budou potěšeni naší důvěrou a odpovědně se chopí svých úkolů.

Pátek 1. 12.
Správná slova
Správně volená slova jsou dnes to, co vám dává smysl a pocit jistoty. Protože udržet si nadhled, aby vás maličkosti nevyvedly z míry, bude chtít trošku úsilí. Pokud se vám přesto podaří nad drobnostmi přimhouřit oko, příští dny vám vynaložené úsilí bohatě odmění.

Sobota 2. 12.
Zůstaňte doma
Táhne vás to k papučím a domácímu krbu. Jen co se usadíte, chtěla byste zas oběhnout všechny kamarádky a pořádně probrat plánované nákupy. Spojte příjemné s užitečným, svolejte kamarádky na kávičku k sobě.

Neděle 3. 12.
Zapalte svíčku
Dnes udělejte něco pro své zdraví. Při zapalování první svíčky na adventním věnci přizvěte kromě svých nejbližších i někoho dalšího, koho svým pozváním potěšíte. Dejte na zvyky a tradice a užijete si krásný den.

Pondělí 4. 12.
Magický rituál
Všechny povinnosti dnes počkají, hlavně klid. Určitě zajděte někam do přírody pro proutek třešně. Dnešní svátek sv. Barbory je obzvlášť magický díky úplňku, který v noci nastane. Prožijte aspoň na chvíli kouzlo přírody a tradic, které přinesou štěstí a lásku vám i celé rodině.

Úterý 5. 12.
Buďte anděl
Budete více zasněná a vnímavější k sobě i k okolí. Sváteční nálada z vás přímo prýští a jako Mikuláš nosí dárky dětem, i vy se můžete proměnit v anděla, který rozdává svému okolí dárky v podobě úsměvů a laskavosti.

Středa 6. 12.
Udělejte změnu
Využijte dnes všechny příležitosti ke změně. Dnes můžete změnit, co chcete, a tak, jak chcete. Každý takový krok je dnes žádoucí, jděte do toho. Vyhnete se tak napětí a případným hádkám. Rada na večer zní: Kdo si hraje, nezlobí.

Čtvrtek 7. 12.
Hrajte si
Připravte se dnes na to, že všichni budou chtít vyniknout, strhnout pozornost na sebe. Tak vy můžete vyniknout tím, jak si z každé povinnosti uděláte hru. Stačí se rozhodnout a lehkost bytí přijde sama. Přesvědčivá budete hlavně v práci.

Pátek 8. 12.
Sport a svíčka
Vhodný den pro cestování, sport a rychlé akce. Přes ty přichází pocit spokojenosti díky novým seznámením. A pokud nejste sportovní typ, tak si spokojenost načerpejte aspoň z pozorování svíček, protože dnešnímu dni vládne oheň.

Sobota 9. 12.
Nic osobně!
Dnes si dejte raději půst, tím se vyhnete bolestem břicha a hlavy. Neberte si dnes nic osobně a nedělejte žádné předčasné závěry. Nejlepším programem dneška je stereotypní činnost a příběhy. A tak si k žehlení můžete pustit film nebo si zalezte s krásnou knížkou do postele.

Neděle 10. 12.
Prociťte vděčnost
Vzpomeňte si na to, čeho jste dosáhli. Můžete cítit vděčnost za všechny překážky, které jste zdolali. Zkuste si představit, čeho všeho byste chtěli ještě dosáhnout. Při zapálení druhé adventní svíce si zkuste představit rostoucí plamen radosti ve vašem srdci, který přispěje k dosažení dalších cílů.

Pondělí 11. 12.
Zavolejte přátelům
Dnes budete toužit po partnerském souznění, spolupráci kolegů a vyrovnaných vztazích. Stejně jako vy, touží po harmonii i vaše okolí. Udělejte první krok a zavolejte lidem kolem sebe, projevte zájem. Co vyšlete, to se vám vrátí, tak hýčkejte své okolí.

Úterý 12. 12.
Odpočiňte si
Dnes si trochu odpočiňte, užijte si domácí pohodu, udělejte si chvíli pro regeneraci. Je dobré nabrat síly na cílovou rovinku, abychom přivítali Vánoce a potažmo silvestr plní sil a ne vyčerpaní.

Středa 13. 12.
Den síly
Dnes pocítíte obrovský příliv vnitřní síly, snad za to může svátek sv. Lucie, nositelky světla. Snažte se tedy ničím nerozházet, sami víte, že maličké problémy světlo neuhasí a v porovnání s těmi velkými nic neznamenají.

Čtvrtek 14. 12.
Štěstí je tu
Jeden z nejkrásnějších dnů letošního adventu přichází právě dnes. Štěstí a spokojenost nás budou provázet na každém kroku. Zkusme svou radost sdílet s ostatními, zdvojnásobí se. Ideální den pro veškeré akce, při kterých se budeme cítit jako ryba ve vodě.

Pátek 15. 12.
Splněný sen
Pokud o něčem delší dobu tajně sníte, neváhejte využít tento den k tomu, abyste si svou skrytou touhu splnili, nebo alespoň začali plnit. Určitě nebudete litovat a možná budete příjemně překvapeni rychlostí, s jakou se dostaví výsledek.

Sobota 16. 12.
Úspěšný den
Budete plni dobré nálady a optimismu, kterým snadno nakazíte své okolí. Dnes se pusťte do předvánočního úklidu, protože budete mít dostatek fyzických sil. S každou nečekanou překážkou během dne si lehce poradíte. Úspěšný den zakončete schůzkou s přáteli a pobavte se. Budete spontánní a lidem s vámi bude dobře.

Neděle 17. 12.
Příroda volá
Dnes běžte do přírody nebo jeďte na výlet za poznáním. Nejlépe na místo, které ještě neznáte. Celý den se budete cítit svobodně. Pokud vás již dlouho něco trápí, dnes máte příležitost otevřeně vyjádřit své názory. Pokud cítíte, že vaše emoce ani nejdou vyjádřit slovy, pomozte si uměním a namalujte třeba obrázek.

Pondělí 18. 12.
Naplánujte zážitek
Udělejte si seznam věcí, které ještě musíte do konce roku zvládnout a vše si řádně naplánujte. Kromě práce si nezapomeňte naplánovat i nějaké nové netradiční zážitky. Nechte se inspirovat cizinou, exotikou, vůněmi dálek (např. orientální masáží nebo přednáškou o cestování). A pokud budete mít sílu a chuť, zamyslete se i nad letní dovolenou.

Úterý 19. 12.
Začněte mluvit
Pokud na vás dnes v práci nebudou lidi moc mluvit, nebojte se a začněte první. Třeba namotivujete druhé, aby přesně řekli, co chtějí. Když se neprojevíte, domněnky druhých mohou zkomplikovat situaci. Odpoledne udělejte něco pro své štěstí. Koukejte na vše s nadhledem, do večera se vzduch vyčistí sám.

Středa 20. 12.
Oslovte muže
Ode dneška se můžeme všichni mnohem více spolehnout na muže. Přibude jim síla, odvaha a ráznost. Všem, i ženám, se do žil vlije drive. Sport a pohyb vám nebude ubírat sílu, naopak po něm budete živější, vitálnější a nabitější. Nečekejte s permanentkou na nový rok a kupte si ji hned.

Čtvrtek 21. 12.
Dohodněte se
Ujasněte si věci, které chcete, ale nezapomeňte naslouchat druhým. Zkuste se dohodnout a buďte připraveni na kompromis. Protože společná dohoda je dnes víc než rozhodnutí jednoho. Udělejte společně něco bláznivého, třeba si zazpívejte.

Pátek 22. 12.
Déjà vu
Máte dnes pocit, že toto jste již někdy zažili? Tak toho využijte a danou situaci si prožijte podle svého scénáře. Vy jste ta, kdo určuje, jak se váš film bude dále vyvíjet. Popelce se také splnil její sen.

Sobota 23. 12.
Kupte květinu
Dnes se probudíte pozitivně naladěna. V zrcadle uvidíte krásnou a silnou ženu. Bude vám dobře ve společnosti přátel, kde na sebe upozorníte svoji přirozenou ženskostí. Květina vám dnes bude moc slušet. Pokud ji nedostanete, určitě si ji kupte.

Neděle 24. 12.
Vypněte mozek
Chcete si dnešek náležitě vychutnat? Tak vypněte mozek, nepřemýšlejte a neřešte slova, která k vám přijdou. S okolím komunikujte úsměvem. Ponořte se do nádherné atmosféry zrození zázraku, dejte průchod vlastním citům a emocím.

Tuto předpověď vytvořila Opavská škola Integrální astrologie pro Blesk pro ženy. Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř deset let astrologické praxe (a 20 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Nabídka

Možná právě nyní řešíte různé obtížné situace ve své firmě, přemýšlíte o tom jak nejlépe prosperovat nebo tvoříte strategii dalšího rozvoje své firmy. V mnoha obdobných situacích Vám může být užitečné spolupracovat s koučem. Nalézt řešení bývá s koučem mnohem rychlejší díky různosti pohledů a jeho nezaujatosti. V průběhu inspirativních setkávání objevíte celou šíři všech zdrojů a otevřete nové možnosti. Jako certifikovaný kouč bych Vám ráda nabídla spolupráci, na kterou se budete těšit a která povede Vás i Vaši firmu k růstu a zisku.

Nejlepším začátkem je nezávazné osobní setkání, kde Vám představím elegantní a efektivní způsob na řešení orientovaného koučování a objevnou techniku reteaming. Na základě našeho setkání můžeme následně probrat možnosti budoucí spolupráce.

Logo-kouovn

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.