Čec 20
Pátek
header-petra

Co nám přinese červenec?

Celé dva měsíce bude retrográdní Mars zpomalovat naše tempo, což se o prázdninách hodí. Více odpočívejme a buďme opatrnější, abychom předešli úrazům. Jinak bude červenec plný pohody, nových šancí a příležitostí k tomu rozšířit své vědomí. První týden si budeme muset ustát své hodnoty, kvality a životní cestu. Budeme mít příležitost zjistit, na čem trváme, co je pro nás zásadní. Zabývejme se jen tím, co je důležité a co můžeme ovlivnit. A nenechejme se obírat o koncentraci a energii ostatním děním kolem nás.

První dekáda měsíce přinese smysluplnou komunikaci a pronikavou mysl. Budeme se moci spolehnout na schopnost dohodnout se a mluvit vždy k věci. Zato poslední týden července bude kvůli retrográdnímu Merkuru na vyjádření se a dohodu náročnější. Pomůže nám v něm spolehnout se na více smyslů a nekoncentrovat se tolik na slova. Druhou dekádu měsíce se můžeme opřít o zemský živel. Zemské barvy a uzemňující aktivity budou prospívat našim vztahům a jejich stabilitě. Poslední dekáda způsobí vřelost a touhu realizovat své poslání.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 11 let astrologické praxe (a 21 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Astrofocus kurz

Astrofocus kurzu otevírá přes pravou hemisféru a geniální techniky nitro a hledá cesty k tomu, abychom mohli žít to, co žít chceme. Je cestou intenzivního osobního rozvoje plného podnětů pro důležitá osobní poznání. Záleží jen na vás, jak moc v něm pustíte tvoření léčivých koláží, pronikání do jejich know how a tvoření svého nejlepšího já do svého života. Zeptejte se na individuální variantu tohoto kurzu, kterou můžete začít kdykoli.

 

logo-skola

 

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.