Říj 20
Pátek
header-petra

Co nám přinese říjen?

Září bylo přípravou na říjen, převážně na jeho první polovinu. První polovina října bude totiž nabitější a dobrodružnější, než ta druhá. Bude v ní víc tlaků, ale i víc příležitostí zažít něco významného. Ještě první dva dny nového měsíce budou volnější, naberme v nich klid, stabilitu a jistotu na další období. Uložme si hned začátkem měsíce do svých představ třeba tři situace, ve kterých jsme se cítili v bezpečí. Kdykoli budeme potřebovat, stačí si vybavit jednu z uložených tří fotek v mysli a načerpat z ní uklidnění a uzemnění. Zůstaneme-li v klidu, vytěžíme ze zvládnutí všech výzev první poloviny října sílu postavenou na ukázání světu, kým skutečně jsme a jaké schopnosti ukrýváme.

První půlka října bude také podstatná pro vztahy. Většina důležitých vztahů bude postavena do nelehké situace, kdy postavením se jeden za druhého, se vztahy velmi utuží. Nenechte se rozdělit, je lepší mít společného nepřítele, než hledat vzájemné nedokonalosti. Ještě lepší než společný nepřítel je společná mise, společný cíl. Druhá půlka měsíce bude bezstarostnější, plná šťastných setkání a sebedůvěry. I v ní bude třeba být flexibilní a vycházet změnám vstříc. Celý říjen kromě posledního týdne bude přát komunikaci, domluvě a bystrému myšlení. Nejvíce dny kolem neděle 8. října, kdy při večerní meditaci můžeme vnímat, jak hladce komunikujeme s celým světem přes přátelství, které s ním uzavíráme. Tak jako Mauglí („Jsme jedné krve, ty a já.") se můžeme domluvit s kýmkoli, s čímkoli chceme.

10. 10. po obědě vstupuje Jupiter do znamení Štíra a pro celou společnost tak začne rok, ve kterém přichází velká možnost vítězství opravdovosti nad egem, hloubky nad pochybnostmi a nesmrtelného nad pomíjivým. K plnému využití této šance je dobré na rok uzavřít se sebou dohodu otevřených očí. Vnímejme znamení a vždy se vydejme raději náročnější cestou, která naši práci přetvoří v zásadní hodnoty. Astromódně věnujme pozornost spodnímu prádlu a do oblečení zapojme zajímavá napětí (v materiálech, barvách, tvarech). Přichází doba, kdy nám nezbude nic jiného než žít naplno.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř deset let astrologické praxe (a 20 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Semináře

Za posledních 10 let jsem měla tu možnost připravit a zrealizovat víc než 50 víkendových seminářů. Zkušenosti z nich a vždy nové know how promítám do přípravy dalších astrologicko-relaxačních víkendů. Víkendový seminář 16. - 17. září 2017 bude vyvrcholením roku, který jsme spolu věnovali tomu, jak se dostat nad emoce, k nadhledu a k úspěšnému žití toho, co sami žít chceme. Tentokrát se spolu dostaneme k tomu, že sexuální touha je naším největším bohatstvím, atomovou silou. Dá se otevírat, kultivovat, převádět do tvorby, proměňovat s ní sebe, použít ji jako schody do nebe. Každý si může vybrat, co s ní udělá. Uvědomit si její sílu a vědět, co se s ní dělat dá, je největším životním zdrojem. Dalším velkým tématem bude inspirace moudrostí Japonska, koany, zenovou meditací a cestou náhlé transformace skrze prozření k vyššímu vědomí. K Tantrickým transformacím je možné připojit se kdykoli, není nutná účast na předchozích dílech.

Kde: Seminář se uskuteční v Olomouci v paláci Bohemia (Kollárovo nám. 7).

Kdy: 16. - 17. 9. 2017, sobota 10h – 23h (pauza na oběd) + neděle 8h – 14h

Cena: 2400 Kč (studenti do 24 let 1700 Kč), za každého hosta 200 Kč sleva

Jídlo: Na sobotní oběd se dá zajít do restaurací v okolí, v centru Olomouce - nebo si vzít svačinku sebou.

Přespání: Možnost přespat je 10 min od Bohemia, v centru Vitality za 80 Kč. Sebou si vezměte karimatku a spacak.

S sebou: Věci na psaní, spaní (pokud nebudete přespávat aspoň deku), jídlo, papuče.

Zisk seminářů poputuje na dobročinnou organizaci Návrat. Je možné platit na místě nebo nejpozději týden před seminářem uhradit jeho cenu přímo na účet organizace na podporu svobody víry: 1021820264/6100.

Rezervujte si místo (721 928 721) nejpozději týden před seminářem.

 

 transformace3

 

 

 

 

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.