Říj 20
Pátek
header-petra

Co nám přinese říjen?

Září bylo přípravou na říjen, převážně na jeho první polovinu. První polovina října bude totiž nabitější a dobrodružnější, než ta druhá. Bude v ní víc tlaků, ale i víc příležitostí zažít něco významného. Ještě první dva dny nového měsíce budou volnější, naberme v nich klid, stabilitu a jistotu na další období. Uložme si hned začátkem měsíce do svých představ třeba tři situace, ve kterých jsme se cítili v bezpečí. Kdykoli budeme potřebovat, stačí si vybavit jednu z uložených tří fotek v mysli a načerpat z ní uklidnění a uzemnění. Zůstaneme-li v klidu, vytěžíme ze zvládnutí všech výzev první poloviny října sílu postavenou na ukázání světu, kým skutečně jsme a jaké schopnosti ukrýváme.

První půlka října bude také podstatná pro vztahy. Většina důležitých vztahů bude postavena do nelehké situace, kdy postavením se jeden za druhého, se vztahy velmi utuží. Nenechte se rozdělit, je lepší mít společného nepřítele, než hledat vzájemné nedokonalosti. Ještě lepší než společný nepřítel je společná mise, společný cíl. Druhá půlka měsíce bude bezstarostnější, plná šťastných setkání a sebedůvěry. I v ní bude třeba být flexibilní a vycházet změnám vstříc. Celý říjen kromě posledního týdne bude přát komunikaci, domluvě a bystrému myšlení. Nejvíce dny kolem neděle 8. října, kdy při večerní meditaci můžeme vnímat, jak hladce komunikujeme s celým světem přes přátelství, které s ním uzavíráme. Tak jako Mauglí („Jsme jedné krve, ty a já.") se můžeme domluvit s kýmkoli, s čímkoli chceme.

10. 10. po obědě vstupuje Jupiter do znamení Štíra a pro celou společnost tak začne rok, ve kterém přichází velká možnost vítězství opravdovosti nad egem, hloubky nad pochybnostmi a nesmrtelného nad pomíjivým. K plnému využití této šance je dobré na rok uzavřít se sebou dohodu otevřených očí. Vnímejme znamení a vždy se vydejme raději náročnější cestou, která naši práci přetvoří v zásadní hodnoty. Astromódně věnujme pozornost spodnímu prádlu a do oblečení zapojme zajímavá napětí (v materiálech, barvách, tvarech). Přichází doba, kdy nám nezbude nic jiného než žít naplno.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř deset let astrologické praxe (a 20 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Program centra

I od září 2017 pro Vás chystáme aktivity, které měly loni největší úspěch a spoutu krásných novinek.

Po  - (jednou měsíčně od 30. 9.) - 17:30 - 19:30 - Školička Feng-shui - Mgr. Lenka Matyščáková

Út – 17:00 – 18:30 - Jóga – Radomíra Švehlová

Út - 19:00 – 20:30 – Jóga – Radomíra Švehlová

St – 17:00 – 18:30 - Jóga – Radomíra Švehlová

St - 19:00 – 20:30 – Jóga – Radomíra Švehlová

Čt - 15:45 – 16:45 – Jógou k harmonii - Petra Hauptmannová

Čt - (sudé týdny) - 16: 45 - 18:45 - Integrální astrologie 3 - PhDr. Petra Černá

Čt - (sudé týdny) - 19:00 - 21:00 - Výuka tarotu - PhDr. Petra Černá

Čt - (liché týdny) - 17:00 - 18:00 - Muzikohra s dětmi, rodiči - Danuše Kremserová

Pá - 20:00 - 21:00 - Veřejná meditace - Bc. Kateřina Havlásková, Irena Daňková

 

Další akce:

Čt - 7. 9. - 19:00 - 21:00 - „Putování k autenticitě" s Bláznem - PhDr. Petra Černá

So - Ne - 16. - 17. 9. - Tantrikcé transformace 3 - Olomouc - PhDr. Petra Černá

Po - 18. 9. – 17:30 - 19:30 - podzimní seminář Feng-shui - Mgr. Lenka Matyščáková

Čt - 21. 9. - 19:00 - 21:00 - „Magická rozhodnutí" s Mágem - PhDr. Petra Černá

Čt - 5. 10. - 19:00 - 21:00 - „Ženská bohyně, božská žena" s Velekněžkou a Císařovnou - PhDr. Petra Černá

Čt - 19. 10. - 19:00 - 21:00 - „Lídrem sobě, lídrem druhým" s Císařem a Veleknězem - PhDr. Petra Černá

Čt - 2. 11. - 19:00 - 21:00 - „Zářit i pro sebe" s kartami Slunce a Měsíc - PhDr. Petra Černá

Čt - 16. 11. - 19:00 - 21:00 - „Umění dokončovat a odevzdat" se Soudem a Světem - PhDr. Petra Černá

Čt - 30. 11. - 19:00 - 21:00 - „Naslouchat znamením" s kartou Hvězda - PhDr. Petra Černá

 

  Většina lektorů týmu PERLY nabízí i individuální poradenství.

 

vyuka tarotu2

transformace3

tarot zvlast

jóga 2017-18

muziko září 2017

plakát školička ŘÍJEN 2017

 Podzimní Seminář F-S Stránka 1

Vizitka 5

bara

irena

 eduse vizitky

 

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.