Čec 20
Pátek
header-petra

Co nám přinese červenec?

Celé dva měsíce bude retrográdní Mars zpomalovat naše tempo, což se o prázdninách hodí. Více odpočívejme a buďme opatrnější, abychom předešli úrazům. Jinak bude červenec plný pohody, nových šancí a příležitostí k tomu rozšířit své vědomí. První týden si budeme muset ustát své hodnoty, kvality a životní cestu. Budeme mít příležitost zjistit, na čem trváme, co je pro nás zásadní. Zabývejme se jen tím, co je důležité a co můžeme ovlivnit. A nenechejme se obírat o koncentraci a energii ostatním děním kolem nás.

První dekáda měsíce přinese smysluplnou komunikaci a pronikavou mysl. Budeme se moci spolehnout na schopnost dohodnout se a mluvit vždy k věci. Zato poslední týden července bude kvůli retrográdnímu Merkuru na vyjádření se a dohodu náročnější. Pomůže nám v něm spolehnout se na více smyslů a nekoncentrovat se tolik na slova. Druhou dekádu měsíce se můžeme opřít o zemský živel. Zemské barvy a uzemňující aktivity budou prospívat našim vztahům a jejich stabilitě. Poslední dekáda způsobí vřelost a touhu realizovat své poslání.

Předpověď na daný týden naleznete každé úterý na: https://www.facebook.com/CentrumPERLA108/

O mně

Jsem certifikovaný kouč reteamingu, efektivní metody koučování pocházející z Finska, ze které mám také doktorát. Mohu Vám nabídnout znalosti, které jsem nasbírala při studiu vysokých škol (psychologické poradenství, sociální práce a učitelství), dovednosti z psychoterapeutického výcviku (v systemice) a zkušenosti z dvanácti let práce s lidmi a ze stovek konzultací. Stejně tak Vám mohu nabídnout téměř 11 let astrologické praxe (a 21 let jejího studia) a také schopnost pracovat s energií. Každý pokrok, rozkvět a splněný sen mých klientů ve mně vyvolává radost a vděčnost, že jsem u toho mohla být. Věřím, že každé téma, se kterým za mnou přicházíte, je v nějaké podobě i mým tématem. Sama využívám stejných technik, jaké dávám k dispozici Vám. Díky nim a díky mnoha zahraničním poutím, z nichž si přináším vždy cenné životní know how, se mi daří kloubit rodinné štěstí, pracovní úspěch a naplňování mého životního poslání.

modleni

 

Kontakt

PhDr. Petra Černá

721 928 721

Opava, Nádražní okruh 13

hlavickapetricka@email.cz

více ...

Ceník

Individuální koučování                      3 500 Kč /h

Koučování týmu                               5 500 Kč /h

Sleva pro neziskové organizace         50%

První ukázkové setkání                      zdarma

Ideální je šít koučovací program dané firmě na míru. Pokud budete mít zájem, je možné si domluvit kombinaci koučování se supervizí nebo lektorováním (komunikace, sebevědomí, zvládání stresu, odstraňování obav, obchodní schopnosti, organizace času a sil,...). Ráda Vám nabídnu množstevní slevu. Neváhejte se na mě obrátit se svými plány, zjistíme, co pro Vás mohu udělat. Těším se na Vaše vize a na kroky, které spolu podnikneme k jejich uskutečnění.

Logo-kouovn

 

Pearl coaching

Koučování slouží k podpoře osobního růstu a k budování vlastní cesty k úspěchu, rozvíjí potenciál lidí rozšiřováním jejich smyslu pro to, co je možné. Kouč naviguje pomocí otázek k různým úhlům pohledu, dává podporu a povzbuzení. Spolu s koučem si vymezíte cíle a společně hledáte cestu k jejich realizaci. Najednou se Vám otevírají možnosti, stáváte se aktivním tvůrcem svého života. Ruku v ruce s tím jde i zlepšování sebereflexe, sebedůvěry a schopnosti rozhodovat se. Skrze změnu myšlení se zlepšuje vztah k sobě i druhým. Podporováním pozitivní energie dochází k aktivizaci, k rozvoji Vaší tvořivosti, intuice a vnímání smysluplnosti svých kroků i svého života.

PearlCoaching

Pod svou značkou „PEARL coaching" Vám nabízím koučování, jež lze podle Vašeho přání propojit s mými psychoterapeutickými zkušenostmi, se schopnostmi pracovat s energiemi nebo s možností realizovat regrese, rovněž s dovednostmi s trénováním jak vést druhé a se znalostmi mé lásky - astrologie. Věřím, že společně objevíme, že

Vy sami jste perlou, dokonalou ve své jedinečnosti.